4metin2.net
4metin2.net
4metin2.net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4metin2.net

Este un forum in care sunt postate serverele dumneavoastra, si puteti afla totul despre metin2 . Va ajutam cu serverul dumneavoastra, pentru orice bug .
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
Admin
Bancuri ROMANESTI ! Vote_lcapBancuri ROMANESTI ! Voting_barBancuri ROMANESTI ! Vote_rcap 
georgefighter
Bancuri ROMANESTI ! Vote_lcapBancuri ROMANESTI ! Voting_barBancuri ROMANESTI ! Vote_rcap 
silent2
Bancuri ROMANESTI ! Vote_lcapBancuri ROMANESTI ! Voting_barBancuri ROMANESTI ! Vote_rcap 
love_sk8_golden
Bancuri ROMANESTI ! Vote_lcapBancuri ROMANESTI ! Voting_barBancuri ROMANESTI ! Vote_rcap 
rosualex
Bancuri ROMANESTI ! Vote_lcapBancuri ROMANESTI ! Voting_barBancuri ROMANESTI ! Vote_rcap 
xcrankx35
Bancuri ROMANESTI ! Vote_lcapBancuri ROMANESTI ! Voting_barBancuri ROMANESTI ! Vote_rcap 
TheHackerNr1
Bancuri ROMANESTI ! Vote_lcapBancuri ROMANESTI ! Voting_barBancuri ROMANESTI ! Vote_rcap 
ncaeo
Bancuri ROMANESTI ! Vote_lcapBancuri ROMANESTI ! Voting_barBancuri ROMANESTI ! Vote_rcap 
Metin2Power
Bancuri ROMANESTI ! Vote_lcapBancuri ROMANESTI ! Voting_barBancuri ROMANESTI ! Vote_rcap 
oardpehashh
Bancuri ROMANESTI ! Vote_lcapBancuri ROMANESTI ! Voting_barBancuri ROMANESTI ! Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Metin2Power lv250 PVM-PVP
Bancuri ROMANESTI ! Icon_minitimeLun Mar 23, 2015 9:24 pm Scris de Metin2Power

» Metin2Optic server privat Romanesc PVP
Bancuri ROMANESTI ! Icon_minitimeMar Aug 05, 2014 3:59 am Scris de silent2

» orizon2 24/24
Bancuri ROMANESTI ! Icon_minitimeSam Iul 13, 2013 9:26 pm Scris de Brutalu

» Metin2Argo PVP Clasic {24/24}~{24/7}~{lv127}@@@@@@@@@@@@@@@@
Bancuri ROMANESTI ! Icon_minitimeMar Iun 25, 2013 3:59 am Scris de silent2

» BlackMetin2-PvM fun
Bancuri ROMANESTI ! Icon_minitimeLun Iun 03, 2013 3:09 am Scris de destroi112

» Metin2 Beats
Bancuri ROMANESTI ! Icon_minitimeMar Apr 09, 2013 10:04 pm Scris de sandoiuml

» Metin2Destros Hostat 24/24 Offiacial 2013
Bancuri ROMANESTI ! Icon_minitimeMar Mar 12, 2013 4:02 pm Scris de belenghen

» [DEDICAT]Metin2XPC - Orion - Next level in gaming
Bancuri ROMANESTI ! Icon_minitimeSam Ian 26, 2013 6:35 am Scris de Metin2XPC

» DeVorbit.Ro Official [HOSTAT] Server PVP CLASIC 24/24 24/7
Bancuri ROMANESTI ! Icon_minitimeVin Ian 04, 2013 11:42 pm Scris de silent2

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Bancuri ROMANESTI !

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Pesti Mesaje : 37
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Bancuri ROMANESTI ! Empty
MesajSubiect: Bancuri ROMANESTI !   Bancuri ROMANESTI ! Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 6:08 am

Doua maicute mergeau cu masina, cand deodata apare pe parbriz un vampir, foarte mare si urat. Maicuta din dreapta, ii zice la cea care conducea: - Da-i cu aghiazma!
Da ea cu aghiazma de la stergatoare dar nimic... Vampirul ramane acolo. - Da-i cu tamaie! Da maica cu tamaie dar tot la fel... vampirul nici nu se clinteste...
Disperata ca nu scapa de vampir, ii zice cea din dreapta: - Incearca cu crucea!!!
Scoate maica capul pe geam si... : - Fu.tu-ti crucea matii da-te jos"


La un proces plictisitor din cale-afara, cand toti aproape ca
adormisera, un betiv exclama catre procuror:
- Sa ma pupi in fund !
- Afara !
- Nuuu ! Aici, sa vada toata lumea !


O balerina se tinea in autobuz de bara de sus... si avea un par extraordinar la subrat (padure tropicala). Jos pe scaun statea un betiv. La un moment dat o intreaba betivu' pe tipa:
- Don'soara, esti cumva balerina?
La care tipa flatata:
- Da... dar cum v-ati dat seama?
- Pai... numai tu puteai sa ridici piciorul pana acolo...


Un betiv intra intr-o biserica catolica si se duce direct la confesare. Intra in cabina si nu zice nimc. Popa, nedumerit, isi drege vocea incercand sa-i atraga atentia omului. Asta nimic. Dupa un timp, bate popa de 3 ori in peretele despartitor, la care betivul raspunde:
- N-are rost sa bati, nici eu nu mai am hartie.


Un individ e nevoit sa opreasca masina datorita unui blocaj al traficului. Deodata, cineva ii bate in geam:
- Domnule, teroristii au ocupat Parlamentul Romaniei si cer 10 milioane de dolari rascumparare ca sa-i elibereze pe parlamentari . Altfel ameninta ca ii vor stropi cu benzina si le vor da foc. Acum mergem din masina in masina si facem o cheta.
- Bine, si cat da fiecare? zice omul din masina.
- Cam 5 litri...


Un medic citeste in birou un ziar. Intra o pacienta si incepe sa-si ridice fusta. Medicul priveste si spune: "Mai sus!" si citeste mai departe. Ea ridica fusta mai sus. El ii repeta: "Mai sus!" si iarasi se intoarce la ziar. Ea il asculta si ridica fusta si mai sus. Atunci el ii spune: "Domnisoara, ginecologul e mai sus!".



Un om traverseaza o strada.Se uita atent si vede ca pe trecerea de pietoni era un politist cu o lanseta.
-Ce faci omule aici?
-Taci ba ca faci pestii sa plece.
Crezand k e nebun,omul trece mai departe.Pe trotuarul celalalt un alt politist se dadea cu fundul de bordura.
-Ce faci domne aici ai innebunit?
-Nu ma da ii fac valuri aluia cu undita.
Crezand k sunt aman2 nebuni merge mai departe si il zareste pe comandat la coltul STRAZII.
-Domnule comandant oamenii dumneavoastra au innebunit.Pescuiesc la celalalt colt al acestei strazi pe mijlocul acesteia.
-Aoleuuu..pai atunci hai in salupa sa vedem ce fac.


Era odata un cioban si avea multe oi.Intr-o zi vine un chinez si ii spune
-Eu sunt Chung,stiu kung-fu si am venit sa iti fur oile
-ba dute de aici ca te bat
Inca vreo 3 zile a mai venit chinzu sa il ameninte pe badea Gheorghe iar a 4 zi badea nervos ii trage cu ciomagu intre picioare si il intreaba
-No,cum fu??/??? =))))))


Un arab intra intr-un bar din America.
Se duce la barman si spune:
- Ahrem bahra mahji Coca Cola !
La care barmanul foarte nelamurit:
- Un pahar mare si rece cu ce???


Un gammer moare intr-o zi acesta ajungand in iad..
La o saptamana dupa asta, Satana il suna pe D-zeu!
-Doamne ce mi-ai trimis pe cap?!
Ce ti-am trimis?!
Pai de cand a venit asta mi-a distrus toate cazanele, mi-a omorat toti draci ! Si acum fuge prin tot iadul si tipa intr-una!
-Unde e iesirea spre levelul urmator!


Un tip merge la incorporare în marină. În timp ce i se completau actele, este întrebat:
- Ştiţi sa înotaţi?
- Da' ce, nu aveţi vapoare?


Un barbat surprins la amanta de catre sot, sare de la etajul XX. In cadere se gandeste: "Nu puteam sa stau acasa cu nevasta... sa mananc un gratar... sa beau un sprit.... si cine stie poate sa fac si sex." Cade cu noroc pe o capitza de iarba proaspat cosita din spatiul verde al blocului si, imbracandu-si izmenele, cugeta: "Doamne, cum e omul... numai doua secunde am fost disperat si cate prostii mi-au trecut prin cap..."


Ion si Gheorghe stateau de vorba. La un moment dat Ion il intreaba pe Gheorge.
-Ma ajuti sa tai niste lemne?
-Nu pot ma. Ca am o boala venerica.
-Cum? Ce ai ma?
-Ba, ma doare-n p**a!









Sus In jos
https://4metin-3.all-up.com
 
Bancuri ROMANESTI !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4metin2.net :: Fun-
Mergi direct la: